Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Hitno! - udomljavanje životinja
Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Životinje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ogi
Site Admin

PostPostano: 12.6.2008. čet. 13:33    Naslov: Citiraj i odgovori

Ljudi,
netko je ovog peseka bacio na cestu po najvecem pljusku. Uzela sam ga sebi
da ga ne zgazi auto i sada se nalazi u mojoj sobi. Molim vas pomozite mi da
ga sto prije udomim jer ga ne mogu zadrzati - kuca mi je puna macaka. Pesek
je jedna prava vesela beba i trazi toplo srce koje ce ga prigrliti i
voljeti. Pomozite!!!! HITNO!!!!

Hvala vam,
Hana-Petra

098 417 667
091 88 321 66
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
jelena
Gost

PostPostano: 8.7.2008. uto. 23:25    Naslov: Citiraj i odgovori

pomagajte, ljudi.
opet imama malu preslatku macu, cca 2 mjeseca staru, jos ne znam ni spol, sutra je vodim veterinaru.
ako slucajno cujete za bilo koga tko bi htio macu, obavezno javite!!!
mozete i broj dati, 0912992250.

[Vrh]
Medo

PostPostano: 9.7.2008. sri. 01:34    Naslov: Citiraj i odgovori

jelena je napisao/la:
jos ne znam ni spol

Pa to se da prilično lako uvidom ustanoviti Upitnik Smile , čak i kod tek rođenih mačaka.

Nadam se da ćeš ih uspjeti udomiti, jadnih mačaka ugroženih gradskim životom ima i ovdje kao i svugdje, sve to kao posljedica antropocentrično uređenog svijeta. Mad

Popodne uživo vidio slučaj napuštenih mladih pasa ostavljenih pored ceste, u neposrednoj blizini azila (očito namjerno baš tamo), na sreću u tom su trenutku aktivisti bili tamo pa su tako psi odmah bili zbrinuti, pitanje jedino koliko su vremena do tada proveli na vrućini i bez vode... Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
jelena
Gost

PostPostano: 9.7.2008. sri. 11:14    Naslov: Citiraj i odgovori

Medo je napisao/la:
jelena je napisao/la:
jos ne znam ni spol

Pa to se da prilično lako uvidom ustanoviti Upitnik Smile

nisam htjela biti nepristojna. Wink
evo, bili smo kod cike doktora, maca je zenka, cijepljena protiv glista, inace zdrava. proslijediteeeee!
[Vrh]
jelena
Gost

PostPostano: 10.7.2008. čet. 18:45    Naslov: Citiraj i odgovori

spavamo skupa i cupa me za kosu, cvili kad odem iz sobe, prede ko na zvucnik, i sve joj ispada iz usta dok jede.
vec vidim kako je necu moci dati, taj je sladak mali dzokeeeeer!
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 10.7.2008. čet. 20:03    Naslov: Citiraj i odgovori

jelena je napisao/la:
vec vidim kako je necu moci dati, taj je sladak mali dzokeeeeer!

Pa koliko ih već imaš? 7?
Frendica pokušava udomit odraslu mačku koju je jedan bračni par htio eutanazirat jer sad imaju dijete. Mislim sad je već spašena od eutanazije al čami u nekom kavezu.
[Vrh]
jelena
Gost

PostPostano: 10.7.2008. čet. 20:12    Naslov: Citiraj i odgovori

3 moje kod mene i 1 koja vec dugo zivi kod staraca.
osim tih mojih imam jos 2 za udomljavanje: jednu od godinu dana (mooozda u nedjelju uspijem, moram vidjeti u kojim uvjetima bi zivjela), i ovog malog frcleka, dzokera, 2 mjeseca staru.
[Vrh]
Mshai

PostPostano: 11.7.2008. pet. 00:41    Naslov: Citiraj i odgovori

Pardon unaprijed ako je ovo već negdje spomenuto:

svi koji ste spasili s ceste psa, ili psiće a da ih ne možete udomiti također pokušajte ovdje:

http://suza.hr/

Prije tjedan i pol sam si pratio frendicu doma, i nedaleko njenog stana auto je skoro zgazio psa. Pozvali smo ga da dođe. Mlad dečko, cca 8 mjeseci star, mješanac između labradora i još nečeg. Čekali smo vlasnika da se pojavi sat vremena... no kako je već bilo blizu četiri ujutro, odustali smo. Uglavnom, pas je prespavao kod mene, bio je divan i dobar. Ujutro je bio kod mojih dragih veterinarki gdje je dobio injekciju protiv sranja koje je pojeo na cesti (smrdilo mu po crkotini iz usta), i još jednu za proljev. Do podneva sam preko te Suze.hr, kroz mnogobrojne razgovore mlade operaterke koja radi jutarnju smjenu, uspio doći do vlasnika. Moram im priznati, stvarno si je dala truda i pomogla mi je pronaći vlasnika koji je čipirao psa, al debili u njegovoj vet. stanici nisu u bazu ubacili ime i prezime, te adresu vlasnika - već samo kod... Shocked

Žalosno je da je pas, kad si je vidio vlasnike, nije bio uopće sretan. Više se veselio meni ujutro nego vlasniku i njegovom tati. Uglavnom, javio sam to curi u Suzi i već su počeli tražiti nove vlasnike tom divnom dobrom mladom momku.
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
miumiu

PostPostano: 13.7.2008. ned. 11:46    Naslov: Citiraj i odgovori

Citat:
Udomljavanje hrtova iz utrki pasa 13.07.2008.
Prvo udomljavanje hrtova u Hrvatskoj koji su došli iz Irske, održat će 14. srpnja u 9 sati. Akcija će se održati u prostorijama udruge Prijatelji životinja, Gajeva 47. Akciji pod nazivom 'Pomozimo hrtovima' glavni je cilj spasiti život hrtovima udomljenjem, ali ujedno i skrenuti pozornost na brutalnost utrka pasa. Pasmine kojima se pomaže su Greyhoundi, Lurcheri i Galgo Espagnoli koji su korišteni za trke ili lov te su nakon završetka sezone ili neostvarenih rezultata stali u red za smrt. To su mahom psi koji su dovedeni na uspavljivanje od svojih trenera. Stotine pasa ubijaju se svaki tjedan, a prošle je godine u Irskoj ubijeno 24.000 pasa. Akcija ima za cilj i zakonsku zabranu utrka pasa na svim površinama na podrućju Hrvatske.

http://www.pomozimohrtovima.com/
Ovo je odličan link. Pošaljite uokolo gdje možete, možda nekome pomogne da shvati koliko su utrke životinja okrutne.
[Vrh]
mashala

PostPostano: 13.7.2008. ned. 15:45    Naslov: Citiraj i odgovori

Što reći?....
palac ...za akciju!
...a za ostalo....što reći?!!!! trlja oci placko Ljut ko bik :opasan:..ili tako nekako...
[Vrh]
jelena
Gost

PostPostano: 30.7.2008. sri. 20:35    Naslov: Citiraj i odgovori

napokon sam udomila obje mace!!! skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece skace od srece
Igra se s macom Skace od srece Plesu Sunceko Bacaju ga Huraaaa
sretna sam ko malo dijete. Smile
[Vrh]
mashala

PostPostano: 30.7.2008. sri. 20:52    Naslov: Citiraj i odgovori

skace od srece skace od srece skace od srece
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 28.8.2008. čet. 21:51    Naslov: Citiraj i odgovori

S vremena na vrijeme zavirim na http://www.prijatelji-zivotinja.hr/mali_oglasi.php?c=1#o2932.
Svi su tako divni. Dođe mi da se odselim na vikendicu i da ih sve uzmem sa sobom. Zujo
[Vrh]
aspalatus

PostPostano: 16.9.2008. uto. 13:58    Naslov: Citiraj i odgovori

nekidan kad sam isla bacit smece... pljusak... ispod auta stoji malo sicusno mace i radi mjauuu majuu, pored njega jedna velika frkce na njega jadnicka....
bilo je dovoljno da zastanem i on mi se odmah prikacio
Very Happy
pratio me do ulaza i kad sam usla i izasla na prozor, locirao me u sekundi pa se onda uputio stepenicama u ulaz ali vrata su mu bila zatvorena, napravio je polukrug i skocio u vrt ispod mene da bi se popeo na zid pa na kraju i na drsku od metle... ali jos uvijek mu je moj prozor ostao nedostizan ...
uglavnom poslala sma malu po mliko pa smo mu napravili neku kasetu pokrili ga od kise... a onda je poceo potop... i tako gledam ja s prozora malu kako dole mokra do gole koze doslovno pokusava spasit sta se spasit da... no medutim nije bilo sanse da mu napravimo skroviste ispred kuce pa smo ga uzeli doma... mislim mace je bilo na izmaku snage... zaljepljenih ociju od sline, kihalo je non stop... danas je vec puno bolje i napokon sam uspila naci prevoz u podne danas. dobio je antibiotik + prasenje protiv buva + recept zamast za oci i sumamed i spricu s kojom cu mu to davati... vet je rekao kad ga je vidio : "aaa dobar je on, nije strasno..." i eto ga sad spava.. sva sreca sto ne mjauce po noci, lipo pijucka svoje mliko, prede i zivi u luninom kavezu... cekam da ozdravi pa da se zvanicno upoznaju. ipak luna ga je sinoc malo pokusavala nanjusit ali onako rastegla se koliko je mogla i ne mogla, nije se tila bas priblizit kavezu ahahhh a onda kad ga je nanjusila samo je strugnila ispod stola...
[Vrh]
milevaindia

PostPostano: 16.9.2008. uto. 19:51    Naslov: Citiraj i odgovori

aspice...nista nije slucajno Wink ..mali slatkis te bas odabrao..ko deca sto biraju roditelje..... Smile
pusica od mene za njega........ skace od srece
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Životinje Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Stranica 3 / 4.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.