Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Sokovi od povrća
Prethodna  1, 2

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Recepti
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
aspalatus

PostPostano: 26.2.2009. čet. 16:20    Naslov: Citiraj i odgovori

uum ja bih iz te kombinacije izbacila prokulicu... mislim da ti je ona uvelike pokvarila okus soka... kleraba je slatka i ukusna kao i cikla i mrkva, celer je aromatican pa moze proci ali prokulice su ajme...znaju biti jako gorke bbrrr
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
metanefridija

PostPostano: 26.2.2009. čet. 19:22    Naslov: Citiraj i odgovori

aspalatus je napisao/la:
uum ja bih iz te kombinacije izbacila prokulicu... mislim da ti je ona uvelike pokvarila okus soka... kleraba je slatka i ukusna kao i cikla i mrkva, celer je aromatican pa moze proci ali prokulice su ajme...znaju biti jako gorke bbrrr

hvala na savjetu, ali mislim da mi celer zapravo nije odgovarao. preintenzivan miris... i to sam stavila korijen, ne ono zeleno...
upravo pijem brokulu i mrkvu s jednom jabukom (dobila sam 2 dcl soka od tog), zakljucila sam da mi teze padaju ti sokovi od povrca, ne volim ih bas... a nema krastavaca sad, steta... iako u svaki sok od voca trpam lisnato zeleno, to mi odgovara!
ako imas jos koji dobar savjet, samo daj Smile
[Vrh]
metanefridija

PostPostano: 27.2.2009. pet. 17:38    Naslov: Citiraj i odgovori

evo jedan ne-tako-los mix za sok od povrca:

listovi celera, listove kolerabe, saka matovilca, dvije manje mrkve, dvije rajcice. upravo pijem. isprobavam sok u svakoj fazi sad - samo iscijedjen iz listova celera i kolerabe je ugh! Nee ali rajcica ga jako lijepo razblazi. mrkvu i matovilac bas i ne osjetim, al neka ih Very Happy dobila sam 2 dcl soka.
i da, ja dodam vode oko deci-dva (jane u nedostatku filtra i slicnih cuda)
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Recepti Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2
Stranica 2 / 2.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.