Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Kojim sportom se bavite?
Prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sljedeća

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Sport
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Magnovey
Gost

PostPostano: 24.9.2007. pon. 13:00    Naslov: Citiraj i odgovori

OK da se i ja ubacim malo. Ja treniram gimnastiku. Dodushe trenirao sam je ali sada se bavim jogom. Manje vise jer sam nemaran na tom planu. Ako meditiranje i vezbanje astralne projekcije i rad sa bioenergijom mozete nazvati sportom onda me ukljuchite! Malo sam passivan ali najvise volim planinarenje i setnje. Tu je i voznja bajsom po okolini ali sad slabije. I to vam je moj sportski zivot. I sto je Chiril rekao, na play station-u se razradjujem sa Mortal Kombat-om.
[Vrh]
filo

PostPostano: 24.9.2007. pon. 13:15    Naslov: Citiraj i odgovori

Citat:
na play station-u se razradjujem sa Mortal Kombat-om.

a zakaj tratite vrijeme na te igrice?

ja da sad počinjem ispočetka ja bi rađe u baletane nego nogometaše Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Janis Joplin
Gost

PostPostano: 7.10.2007. ned. 23:58    Naslov: Citiraj i odgovori

kuglam... no, otkad ne jedem meso, noge su mi se prepolovile... a snaga nogu pala... ne mogu ravno hodati dok kuglam i to loše utječe na moje rezultate... no, kriva sam sama što se izgladnjujem
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 8.10.2007. pon. 00:03    Naslov: Citiraj i odgovori

Nema to veze sa mesom.. Nee
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku Posjeti Web stranice
Phoenix

PostPostano: 8.10.2007. pon. 00:42    Naslov: Citiraj i odgovori

da nema to veze s mesom i jos gore je sto mislis da ima Rolling Eyes
[Vrh]
Janis Joplin
Gost

PostPostano: 8.10.2007. pon. 00:57    Naslov: Citiraj i odgovori

no, rekla sam da otkad ne jedem meso, da se izgladnjujem... jer moji rade neko sranje, a ja ne ručam s njima, kasnije zaboravim ili nemam vremena...
[Vrh]
ogi
Site Admin

PostPostano: 8.10.2007. pon. 01:00    Naslov: Citiraj i odgovori

uhh.. Sad
[Vrh]
Janis Joplin
Gost

PostPostano: 8.10.2007. pon. 10:51    Naslov: Citiraj i odgovori

belj... a kada uhvatim priliku, onda si sama radim... dok mi mama ne preuzme mjesto u kuhinji... p.s. ona jako loše kuha... i kuha 3 ista jela... u zadnja 2 mjeseca možda sam 2 ista napravila... svaki puta nešto drugačije... osim kestena... aaa...ovisna sma o njima... Laughing
[Vrh]
filo

PostPostano: 8.10.2007. pon. 11:08    Naslov: Citiraj i odgovori

Citat:
da nema to veze s mesom i jos gore je sto mislis da ima

a ako se ne hrani kak spada, onda ima, zar ne?
ja mislim da je to dobro ak se zna i ima volje.. ja baš osjećam da sam totalno u qurtzu tih par godina, al nisam ni trudil...
[Vrh]
Janis Joplin
Gost

PostPostano: 8.10.2007. pon. 23:57    Naslov: Citiraj i odgovori

samo prošvrljaj po kulinarki ili sličnim stranicama i nađi recepte Razz palac
ili pitaj ljude s foruma, ima nekih koji jako puno znaju o tome...
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 11.10.2007. čet. 15:40    Naslov: Kojim sportom se bavite? Citiraj i odgovori

Ja vozim bicikl svaki dan. 2x tjedno idem na pilates. Dugo godina sam išla na yogu. Kad sam bila klinka obožavala sam odbojku i igrala sam u školi, ali kak je nomoguće skupit ekipu od 12 ljudi (ili 6 za na pijesku) nisam igrala sto godina. A žao mi je. Sport je fantastična stvar. Kad sam igrala odbojku pratila sam utakmice na mladosti i na TV-u sve što je bilo. Sad više ne gledam TV uopće, dapače ne posjedujem napravu. Smile U životu nisam pogledala niti jednu nogometnu utakmicu. Htjela sam krenuti na tai-chi, ali ne stignem od raznih drugih aktivnosti.
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 11.10.2007. čet. 15:46    Naslov: Kojim sportom se bavite? Citiraj i odgovori

Janis Joplin je napisao/la:
samo prošvrljaj po kulinarki ili sličnim stranicama i nađi recepte Razz palac
ili pitaj ljude s foruma, ima nekih koji jako puno znaju o tome...

Ja kuham negdje od kraja osnovne škole iako je moja mama svaki dan (i često tata dok je bio živ) kuhala i ja nisam bila vegetarijanka. Ovo mamino mi je bilo dosadno. Mami je to super došlo da se malo rastereti i ne mora to radit svaki dan jer je i njoj postalo dosadno. Tak da... pitajte.
[Vrh]
Luna

PostPostano: 12.10.2007. pet. 20:38    Naslov: Re: Kojim sportom se bavite? Citiraj i odgovori

miumiu je napisao/la:
Ja vozim bicikl svaki dan.

respekt I sad kad je hladno? Ja sam vozila prije, sad...da Sad
miumiu je napisao/la:
2x tjedno idem na pilates.

Ja sam se bila dosta zagrijala za pilates. Jako mi se sviđa princip. Pokušala sam sama kod kuće, ali...nije mi išlo. Nikak nisam uspijevala uskladiti sve te pokrete odjednom - moraš se koncentrirati na 100 stvari. Mislim da bih prvo trebala otići ipak negdje za početak, pa onda tek nastaviti sama. Kako dugo već odlaziš na pilates? Kakve promijene si primjetila? Ja sam bila tražila neka mjesta sa manjim brojem vježbača (tipa 5-6), ali to je onda i dosta skuplje Confused Trebala bih se vjerojatno malo više raspitati...
[Vrh]
miumiu

PostPostano: 12.10.2007. pet. 22:13    Naslov: Re: Kojim sportom se bavite? Citiraj i odgovori

Luna je napisao/la:
miumiu je napisao/la:
Ja vozim bicikl svaki dan.

respekt I sad kad je hladno? Ja sam vozila prije, sad...da Sad ...

Pa nije još hladno. Danas sam skinula jaknu kad sam se zagrijala, čak i sad navečer. Cirkulacija radi ko luda. Very Happy
Luna je napisao/la:
Ja sam se bila dosta zagrijala za pilates. Jako mi se sviđa princip. Pokušala sam sama kod kuće, ali...nije mi išlo. Nikak nisam uspijevala uskladiti sve te pokrete odjednom - moraš se koncentrirati na 100 stvari. Mislim da bih prvo trebala otići ipak negdje za početak, pa onda tek nastaviti sama. Kako dugo već odlaziš na pilates? Kakve promijene si primjetila? Ja sam bila tražila neka mjesta sa manjim brojem vježbača (tipa 5-6), ali to je onda i dosta skuplje Confused Trebala bih se vjerojatno malo više raspitati...

Ne mogu zamisliti raditi to doma. Ne bih se mogla natjerati. Embarassed Grupa daje snagu, a i instruktorica me zeza ako zabušavam. Very Happy Idem oko godinu dana. U roku keks sam osjetila promjene, a vremenom sve više: Tijelo mi je promijenilo oblik. Vidim i po odjeći. Super je što se radi na cijelom tijelu, a posebno kritične točke: trbuh i leđa. Baš se nekako uženstveniš. Nas u grupi nas je najviše 8, a ima dana kad nas je 2-3.
[Vrh]
Luna

PostPostano: 13.10.2007. sub. 18:08    Naslov: Re: Kojim sportom se bavite? Citiraj i odgovori

miumiu je napisao/la:
Nas u grupi nas je najviše 8, a ima dana kad nas je 2-3.

To mi se čini ok. Gdje ideš, ak nije *secret*?
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Sport Vremenska zona: GMT + 02:00.
Prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sljedeća
Stranica 3 / 11.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.