Zemljani Zemljani
Košnica puna ljubavi

FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   RegistracijaRegistracija 
 ProfilProfil   Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Papučki jaglaci 21.03.

Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Ekologija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
muki

PostPostano: 5.2.2008. uto. 14:16    Naslov: Papučki jaglaci 21.03. Citiraj i odgovori

Uskoro će Papučki jaglaci - tko je u Slavoniji neka se javi svojim lokalnim planinarskim društvima - vjerojatno će svi ići gore na Papuk .... to je cjelodnevni izlet okolo po Papuku - po rutama - bude super - ja ove godine vjerojatno ne idem Sad kmeeee...... necu da dragu ostavim doma da mi čami sama.....pa ću kolektivno da ostanem s njom doma Sad
ali tko voli hodanje - svakako preporučam - pretprošle godine je bilo snijega do stražnjice i brijalo je kao ludo Smile....prošle je bilo super - hladno ali sunčano.....dobro se i slojevito obucite.....ipak je to planina Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
nelana

PostPostano: 5.2.2008. uto. 18:02    Naslov: Citiraj i odgovori

uvijek na papučkim nude oko tri rute, ja bi preporučila jankovac. to je jezero i slapovi na brdu koje ima posebnu boju baš kad su papučki.. na toj ruti još svašta se usput vidi, stara žičara, predivni putići u šumi, miris neznam kak se zove, nešto sa ...drmaš.. biljkica koja ima miris na mladi bijeli luk. zaštićena jer, al tad si svi naberu i prave salatu od tog... joj kako me šoraju sjećanja sad....
[Vrh]
muki

PostPostano: 6.2.2008. sri. 07:44    Naslov: Citiraj i odgovori

ja bih preporucio mališćak.....svaki puta kad sam išao gore išao sam na mališćak - na jankovcu sam bio nekoliko puta nevezano za papučke...ali mališćak....to je nešto posebno.....put vodi na vrh mališćak - nekih 2 do 3 sata hoda i nakon tog vrha se ode na "balkone"...to je najljepsi vidikovac na cijelom tom području slavonije....sa njega se vidi kompletni papuk i okolna brda - nešto nevjerojatno.....
yep....da idem ove godine - vjerojatno bi opet bio mališćak.............
Smile

p.s. - na jankovac je problem ići kada je snijeg.....ali i slapovi tada znaju biti čak i zamrznuti što daje dodatnu čar toj ruti...slap se zove "skakavac".... Smile
[Vrh]
nelana

PostPostano: 14.3.2008. pet. 09:29    Naslov: Citiraj i odgovori

devetog su bili papučki... još jedna godina propuštanja tog događaja... kako nekad zapeče ova daljina od slavonije..
[Vrh]
muki

PostPostano: 14.3.2008. pet. 14:01    Naslov: Citiraj i odgovori

e da - ove godine su bili 09. ožujka - ranije zbog lijepog vremena (mada je nekoliko dana tamo padao snijeg tako da je upitno koliko im je lijepo bilo gore)....pogadjate - ove godine nisam isao - nisam mogao dragu ostaviti da ne ide sa mnom - sad je vec u visokoj trudnoci i nije joj da hoda.....zato sam se odlucio da ipak ne idem....i kako mi se cini tako ce to biti jos koju godinu dok bebac ne otfrkne malo Smile
e a onda cemo u troje Smile
[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Zemljani -> Ekologija Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.